اعتماد 24 ساعته Businext سرویس دهنده!

انتخاب بهترین کاشی برای آشپزخانه

انتخاب بهترین کاشی برای آشپزخانه

انتخاب بهترین کاشی برای آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه است که افراد خانواده و به ویژه خانم های خانه دار و مادران اوقات زیادی را در آن سپری می کنند پس باید آشپزخانه ای زیبا و شیک داشته باشید. در این مقاله برای انتخاب بهترین کاشی برای آشپزخانه نکاتی را به شما آموزش می دهیم.

برای زیبا سازی دکوراسیون خانه باید از آشپزخانه شروع کنید. چیدمان درست و خلاقانه کاشی در آشپزخانه و انتخاب طرح و رنگ مناسب کاشی ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی آشپزخانه دارد. کاشی آشپزخانه معمولا از جنس های مختلف مانند سنگ، سرامیک، چینی و استیل انتخاب می شود.انتخاب بهترین کاشی برای آشپزخانه

کاشی های آشپزخانه با طرح های ساده از زمان های گذشته جزء پرطرفدارترین مدل کاشی ها به حساب می آیند از این مدل کاشی ها می توانید برای پوشاندن کف و دیوار های آشپزخانه استفاده کنید. کاشی های ساده در ابعاد مختلفی تولید می شوند و اگر شما می خواهید محیط آشپزخانه تان به فضایی شاداب و تبدیل شود می توانید از کاشی های ریز با انواع رنگ های براق و روشن استفاده نمایید.

برای طراحی دیوار پشت اجاق گاز و دیوار پشت ظرفشویی می توانید از کاشی ها با طرح های مختلفی استفاده کنید. که علاوه بر ضدآب بودن، زیبایی خاصی هم به آشپزخانه می بخشند.

طرح های پیشنهادی

  • کاشی های شیشه ای

    استفاده از کاشی های شیشه ای بزرگ در پشت اجاق گاز، جذابیت خاصی به آشپزخانه می بخشد. مثلا رنگ آبی کاشی ها در میان کابینت های تیره حسی چون رودخانه را به بیننده تزریق می کند.

  • ایجاد نقطه عطف

    اگر اجاق گاز را داخل فرورفتگی دیوار آشپزخانه قرار دهید و پشت آن را با کاغذ دیواری یا کاشی های ضدآب که طراحی شلوغی دارند، تزئین کنید، حس وجود شومینه در آشپزخانه را به بیننده القا می کنید

  • ایجاد کنتراست در آشپزخانه

    با کمک کاشی های ریز و کوچک که رنگی متضاد از کابینت ها و دیوارها دارند، می توایند از بالا تا پایین دیوار پشت اجاق گاز را کاشی کاری کنید و جلوه ویژه ای به آشپزخانه خود بدهید.

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Compare