اعتماد 24 ساعته Businext سرویس دهنده!

کاشی های بین کابینتی

کاشی های بین کابینتی

کاشی های بین کابینتی

یکی از انواع کاشی هایی که طرفداران زیادی پیدا کرده کاشی های بین کابینتی است . همانطور که از نامشان پیداست این کاشی ها در فضای بین کابینت ها قرار گرفته و علاوه بر افزایش زیبایی می توانند فضا را هم منسجم تر سازند.

  • مدل کاشی بین کابینتی مشکیکاشی های بین کابینتی

یکی از رنگ هایی که همیشه طرفداران خاصی نه تنها در آشپزخانه بلکه در هر بخش دیگری از خانه حفظ کرده رنگ مشکی است. که در رابطه با کاشی های بین کابینتی هم صدق می کند.

 

  • مدل کاشی بین کابینتی طرح دار

اگر جزو افرادی هستید که میخواهید کمی از سادگی فاصله بگیرید و طرح مختلفی را به فضای آشپزخانه تان بدهید می توانید با انتخاب کاشی بین کابینتی به این هدف دستیابی پیدا کنید. کاشی هایی با طرح های مختلفی مثل گل، برگ و… می توانند فضای آشپزخانه شما را زنده کرده و حال و هوای مثبتو خوبی در آن برقرار سازد. البته در چنین شرایطی که کاشی های بین کابینتیکاشی هایتان مقداری شلوغ هستند در سایر بخش های آشپزخانه از شلوغی بیش از حد جلوگیری نمایید.

 

  • مدل کاشی بین کابینتی طرح چوب

کمتر کسی پیدا شود که از استفاده چوب در خانه لذت نبرد. چوب آرامش فوق العاده ای را در فضا برقرار می کند.و یک طرح مدرن و شیکی در طراحی منزل پدید می آورد این مسئله در رابطه با مدل کاشی بین کابینتی هم صدق می کند.

 

  • مدل های کاشی بین کابینتی رنگی

می توانید کمی غیر متعارف عمل کنید و رنگ های شاد و متنوعی را به فضای آشپزخانه تان بیاورید. می توانید با حفظ سادگی کابینت ها از کاشی های بین کابینتی با یک رنگ متنوع و شاد استفاده کنید.

 

  • ترکیب رنگ کاشی بین کابینتی با کابینت

یکی از طرح های دیگری این است که می توانید کمی فراتر از عادت های همیشگی پیش بروید و رنگ های جالب و متفاوت تری را انتخاب کنید.  تفاوت این قسمت با قبلی در آن است که این بار رنگ را به کابینت ها هم می بخشید.

  • مدل کاشی بین کابینتی سفید و ساده

اگر جزو افرادی هستید که می خواهید سادگی آشپزخانه خود را حفظ کنید پیشنهاد ما به شما این است که به ازرنگ سفید و یا کرم استفاده کنید. شما می توانید با ایجاد یک تغییر کوچک، رنگ را به کاشی های سفید بین کابینتتان ببخشید. این تغییر می تواند گذاشتن یک گلدان گل باشد.

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Compare